Szkoła Podstawowa nr 4 w Piasecznie

Rada Miejska uchwaliła statut nowej szkoły w obiekcie Centrum Edukacyjno-Multimedialnego przy ul. Jana Pawła II 55, która zacznie działać od 1 września 2019 roku. Znamy już obwód szkoły, a zapisy do klas I prowadzi sekretariat Szkoły Podstawowa nr 5.

Szkoła Podstawowa nr 4 w Piasecznie

W związku z powołaniem nowej szkoły zmienią się też obwody Szkoły Podstawowej nr 1 i Szkoły Podstawowej nr 5. Aby sprawdzić swój obwód wystarczy skorzystać z wyszukiwarki, wpisując swoją miejscowość i ulicę: www.piaseczno.e-mapa.net/?userview=513

Szkoła Podstawowa nr 4 w Piasecznie

Rekrutacja do klas I zostanie przeprowadzona zgodnie z obwodem szkoły, który wraz ze statutem nowej placówki został uchwalony na lutowej sesji przez Radę Miejską.  Rekrutację do klas I nowej szkoły przeprowadzi sekretariat SP nr 5 w Piasecznie.

Do CEM-u przeniesione zostanie również Przedszkole nr 5, w którym obecnie jest 6  oddziałów przedszkolnych, a po otwarciu nowej placówki będzie aż 10. Do nowo tworzonych oddziałów zostanie przeprowadzona rekrutacja zgodnie z harmonogramem rekrutacji do przedszkoli w gminie Piaseczno. Przedszkole nie posiada obwodu.

Link do uchwały: bip.piaseczno.eu/attachments/download/22786

źródło: piaseczno.eu