Komentarz Burmistrza Piaseczna do spotu Kancelarii Premiera na temat wsparcia samorządów #InwestycjeWSamorządy

Kancelaria Premiera opublikowała spot dotyczący wspierania samorządów. Piaseczno w rządowym spocie jest jednym z głównych bohaterów. Głos w tej sprawie zabrał burmistrz Daniel Putkiewicz.

Piaseczyńskie place, ulice, przystanek, boisko, mural Wilkonia i komisariat policji pojawiają się w wizualnej warstwie rządowego spotu.

– Miło jest widzieć nagrania z Piaseczna, ale oglądając materiał Kancelarii Premiera mieszkańcy miasta mogą mylnie sądzić, że większość inwestycji powstała dzięki dotacjom rządowym – mówi burmistrz Daniel Putkiewicz. – Po pierwsze pokazane przedsięwzięcia zrealizowane zostały ze środków własnych gminy, a więc pieniędzy mieszkańców z m.in. PIT i podatku od nieruchomości. Po drugie: Ostrożnie z sukcesami. Jeszcze ogrom pracy przed nami, żeby zmienić Piaseczno na lepsze – zaznacza. Na swoim profilu facebookowym opublikował dziś film, w którym odnosi się do rządowej publikacji www.facebook.com/putkiewicz/ (słodki smak cudzego sukcesu).

Wczoraj burmistrz Daniel Putkiewicz komentował spot Kancelarii Premiera w urzędzie (film powyżej), dziś na antenie TVN w głównym wydaniu Faktów.