Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego w Piasecznie

Od 4 stycznia 2021 roku Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży będzie funkcjonowało w kilku lokalizacjach na terenie powiatu piaseczyńskiego tj.: w Piasecznie, Tarczynie, Górze Kalwarii i Mrokowie.

Pomoc będą zapewniać specjaliści z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej (w trzech lokalizacjach – w Piasecznie, Górze Kalwarii i Tarczynie), z Tarczyńskiego Centrum Medycznego (w Tarczynie) i z Powiatowego Ośrodka Interwencji Kryzysowej (w trzech lokalizacjach – w Górze Kalwarii, w Piasecznie i w Mrokowie).

Główna siedziba ŚCZP będzie się mieściła przy ul. Szkolnej 20 w Piasecznie. Przy ul. Szkolnej zlokalizowany będzie oddział dzienny poradni EZRA oraz częściowo Powiatowy Ośrodek Interwencji Kryzysowej, który pełnił będzie również rolę Centrum Koordynacji.

Do czasu sfinalizowania remontu przy ul. Szkolnej, poradnia EZRA będzie świadczyła pomoc w obecnej lokalizacji przy ul. Powstańców Warszawy 29.

Rejestracja do ŚCZP rusza od 4 stycznia 2021. Odbywa się ona telefonicznie pod nr 22 7576820, w godz. 9-21, od poniedziałku do piątku.

Więcej informacji: www.facebook.com/sczpdimpiaseczno