Piasecznianko, uśmiechnij się! Podaruj Kobietom uśmiech!

Nadchodzący Dzień Kobiet, to doskonała okazja aby poznać oczekiwania i priorytety Piasecznianek. To też okazja do refleksji i propozycja aby kobiety częściej się uśmiechały. Piaseczyńska Rada Kobiet przygotowała ankietę chcąc poznać zdanie mieszkanek, jakimi tematami powinna zajmować się Rada i na rzecz realizacji jakich pomysłów oraz projektów działać i lobbować.

Ankieta dostępna jest w wersji online na stronie internetowej piaseczno.eu/ankiety do 14 marca 2021 roku. Ankietę można też wypełnić w wersji papierowej podczas akcji „Podaruj dzisiaj Kobietom uśmiech!” www.facebook.com Przedstawicielki Rady Kobiet będą rozmawiać z kobietami o ich potrzebach i oczekiwaniach w niedzielę w godzinach 10.00–14.00 w parku miejskim oraz w poniedziałek 8 marca w godz. 16.00–20.00 na rynku.

„Wszystkie księżniczki pochodzą z Piaseczna” – tak głosi slogan, który spotkać można w przestrzeni miejskiej – wystarczy się trochę rozejrzeć.

O tym, jak bardzo kobiety wpłynęły na historię i losy Piaseczna, będzie można przeczytać, w nowym wydawnictwie Gminy Piaseczno „Piaseczno Kobietami Słynące” autorstwa pani Doroty Zając.

Zapraszam do wzięcia udziału w wydarzeniu oraz wypełnianiu ankiet.

Wydarzenie objęte jest Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno.

Więcej informacji: Piasecznianko, uśmiechnij się!