Planowane zmiany w transporcie publicznym na liniach autobusowych 710, 724, L23, L24 i L25

Od 31 maja 2021 roku planowane są zmiany w transporcie publicznym. Autobus 710 dojedzie aż do targowiska, 724 pojedzie ul. Wojska Polskiego, a L23, L24 i L25 wjadą do miasta wyremontowaną ul. Ks. Janusza I Starego.

W związku z zakończeniem robót drogowych ZTM Warszawa w porozumieniu z Gminą Piaseczno planuje w dniu 31 maja 2021 r. wprowadzenie zmian w trasach autobusów transportu zbiorowego. Wybudowana pętla w ul. Jana Pawła II pozwoli na wjazd 710 z Chylic ul. Chyliczkowską i Jana Pawła II do pętli zlokalizowanej tuż za ul. Żytnią, przy targowisku. Autobusy 724 również wjadą do miasta ul. Chyliczkowską i dalej ul. Wojska Polskiego do krańca w ul. Gerbera.

Na koniec maja br. zaplanowane jest również zakończenie przebudowy ul. Ks. Janusza I Starego, która spowoduje również zmiany dla linii L23, L24 i L25. Autobusy wjadą do Piaseczna tą drogą i dalej pojadą przez PKP i ul. Dworcową do ul. Jana Pawła II i dalej do krańca ul. Zgoda.

Planowane zmiany wyeliminują dotychczasowe objazdy a tym samym uproszczą i przyspieszą dojazd do najważniejszych punktów miasta.

źródło: piaseczno.eu
foto: Marcin Borkowski / URZĄD MIASTA I GMINY PIASECZNO