Katarzyna Wypych – kandydatka do Rady Miejskiej w Piasecznie

7 kwietnia 2024 roku odbędą się wybory samorządowe, podczas których wybierzemy burmistrza Piaseczna, radnych miejskich, radnych powiatowych oraz radnych sejmiku. Jestem Państwa kandydatką do Rady Miejskiej w Piasecznie.

Startuję z 1 okręgu wyborczego. Znajdą mnie Państwo na 3 pozycji, na liście Koalicyjnego Komitetu Wyborczego KKW Koalicja Obywatelska.

Okręg wyborczy nr 1 w wyborach do Rady Miejskiej w Piasecznie obejmuje ulice: Albatrosów, Bociania, Czyżyków, Strusia, Tukanów, Pawia, Pelikanów, Jabłoniowa, Łabędzia, Mleczarska, Powstańców Warszawy, Raszyńska, Sękocińska, Słowicza, Syrenki, Wiśniowa, Zielony Sad, Złotej Kaczki, aleja Róż, Sikorskiego, Kusocińskiego, Marusarzówny, Wojska Polskiego, Szkolna, Fabryczna, Ludowa, Puławska od nr 1 do nr 32E, aleja Lotników, Dworcowa, Jana Pawła II, Kazimierza Jarząbka, Krassowskiego, Poniatowskiego, Saperów, Towarowa, Żytnia, Bema, Gen. Grochowskiego, Gen. Jasińskiego, Kniaziewicza, Kościelna, Mochnackiego, Nad Perełką, Nadarzyńska.

Katarzyna Wypych: z zawodu jestem prawniczką, ukończyłam studia podyplomowe z zarządzania oświatą, jestem radną Rady Miejskiej od 2014 roku. W obecnej kadencji pracuję w komisjach: Oświaty, Polityki Gospodarczej oraz Prawa i Bezpieczeństwa. Jestem członkiem Rady Społecznej piaseczyńskiego ZOZ-u (Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego w Piasecznie) oraz wiceprezesem Stowarzyszenia Komitet Renowacji Cmentarza Parafialnego w Piasecznie.

Na temat spraw, które udało się wykonać w mijającej kadencji napiszę w kolejnych wpisach na mojej stronie internetowej. Chcę nadal zmieniać na lepsze nasze Piaseczno, dlatego jestem kandydatką do Rady Miejskiej w Piasecznie. Dobro Piaseczna jest w moim sercu. Zmieniamy Piaseczno na lepsze!

Katarzyna Wypych - kandydatka do Rady Miejskiej w Piasecznie
Katarzyna Wypych – Twoja kandydatka do Rady Miejskiej w Piasecznie

Okręg wyborczy nr 1 w wyborach do Rady Miejskiej: wybory.gov.pl

Zachęcam również do wybrania kandydatów z list KKW Koalicja Obywatelska do rady Powiatu Piaseczyńskiego oraz rady Sejmiku Województwa Mazowieckiego.

Okręg wyborczy nr 1 w wyborach do Rady Powiatu Piaseczyńskiego. Więcej informacji o kandydatach na stronie: wybory.gov.pl

Okręg wyborczy nr 7 w wyborach do Sejmiku Województwa Mazowieckiego. Więcej informacji o kandydatach na stronie internetowej: wybory.gov.pl

#Piaseczno #KoalicjaObywatelska #WyborySamorządowe #ZmieniamyPiasecznoNaLepsze

Platforma Obywatelska Piaseczno
www.fb.com/PlatformaObywatelskaPiaseczno

Informacja na mój temat, która jest powiązana tematycznie:
List kandydatki na Radną Miejską do mieszkańców i sąsiadów