Debata kandydatów na burmistrza Piaseczna 2024

21 marca 2024 roku o godz. 18.00 odbędzie się I Debata Kandydatów na Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno. Miejsce: Centrum Aktywności Seniora „Przystań Pod Klonami” przy ul. Szkolnej 18 w Piasecznie.

Na debatę zostali zaproszeni wszyscy kandydaci na burmistrza Piaseczna, którzy biorą udział w tegorocznych wyborach samorządowych tj.: Daniel Putkiewicz (KKW Koalicja Obywatelska, Jan Kurzępa (KW Prawo i Sprawiedliwość) oraz Joanna Otręba (KWW Nasza Gmina Nasz Powiat). Z informacji jakie posiadam, z zaproszenia nie skorzystała kandydatka Joanna Otręba.

Podczas debaty kandydaci przedstawią swoją wizję rozwoju Piaseczna i odpowiedzą na ważne pytania, które interesują mieszkańców miasta oraz gminy Piaseczno. Weź aktywny udział w debacie wyborczej.

Jeżeli ktoś nie może być osobiście, to niech dołączy do transmisji online na żywo, która będzie prowadzona na Facebooku Przeglądu Piaseczyńskiego www.facebook.com/PrzegladPiaseczynski

Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/401772972463531

Zachęcam do oglądania transmisji z debaty kandydatów na burmistrza Piaseczna, które po zakończeniu będzie dostępne jako nagranie do odtworzenia w późniejszym terminie: