Gazeta Koalicji Obywatelskiej Piaseczno Powiat Piaseczyński

Przygotowaliśmy gazetę Koalicji Obywatelskiej, w której przedstawiamy kandydatów do Rady Miejskiej w Piasecznie, do Rady Powiatu Piaseczyńskiego oraz przedstawiamy dokonania i nasze plany.

Stając do wyborów w 2024 roku chcemy kontynuować naszą pracę. Przed nami na pewno kolejne wyzwania, ale wciąż mamy dużo entuzjazmu, ambicji i wytrwałości, aby Zmieniać Piaseczno na lepsze.

Gazetę w wersji papierowej rozdajemy podczas naszych spotkań z mieszkańcami na terenie gminy Piaseczno.

Zachęcam do zapoznania się z gazetą w wersji elektronicznej poniżej lub pobierzcie sobie plik PDF: GAZETA KOALICJI OBYWATELSKIEJ.

#Wybory2024 #DeklaracjaProgramowa #ProgramWyborczy #NaszProgram #ŁadPrzestrzenny #Drogi #TransportPubliczny #Bezpieczeństw #Zieleń #KlimatŚrodowisko #Edukacja #Zdrowie #Sport #KulturaDziedzictwo #AktywnośćSpołeczna #SprawnaAdministracja #Piaseczno #KoalicjaObywatelska #WyborySamorządowe #ZmieniamyPiasecznoNaLepsze #ZmieniamyPiaseczno #gazeta

GAZETA WYBORCZA KOALICJI OBYWATELSKIEJ PIASECZNO - WYBORY SAMORZĄDOWE 2024
GAZETA WYBORCZA KOALICJI OBYWATELSKIEJ – WYBORY SAMORZĄDOWE

Informacje na stronie powiązane tematycznie:
Deklaracja programowa Koalicji Obywatelskiej w Piasecznie w wyborach samorządowych 2024
Daniel Putkiewicz – kandydat na Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno
Katarzyna Wypych – kandydatka do Rady Miejskiej w Piasecznie
Konwencja Samorządowa Koalicji Obywatelskiej w Piasecznie
Konwencja Programowa Koalicji Obywatelskiej w Piasecznie

7 kwietnia 2024 roku odbędą się wybory samorządowe. Startuję na Radną Miejską w Piasecznie z 1 okręgu wyborczego. Znajdą mnie Państwo na 3 pozycji, na liście KKW Koalicja Obywatelska. Jeżeli chcą Państwo zapoznać się z moją osobą, to zapraszam do przeglądania mojej strony internetowej m.in. wpisu podlinkowanego powyżej. Zachęcam mieszkańców z pierwszego okręgu, do poparcia mojej kandydatury na radną. Dziękuję bardzo!

Pozdrawiam serdecznie
Katarzyna Wypych