Dziś swoje święto obchodzą wszyscy samorządowcy. Z tej wyjątkowej okazji, jako radna gminy Piaseczno, chciałabym z całego serca podziękować wszystkim osobom, które każdego dnia pracują na rzecz naszej lokalnej wspólnoty. Czytaj dalej „Dzień Samorządu Terytorialnego 27 maja Dziękuję, że tworzycie Piaseczno!”
Życzenia z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego
Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego składamy serdeczne podziękowania wszystkim Osobom zaangażowanym w działalność samorządową – radnym, sołtysom, wójtom, burmistrzom, prezydentom, pracownikom urzędów i jednostek samorządowych. Czytaj dalej „Życzenia z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego”
