Rafał Trzaskowski popiera Daniela Putkiewicza w wyborach na burmistrza

Rafał Trzaskowski, przyszły Prezydent Warszawy pojawił się w Piasecznie. „Dobra współpraca Warszawy z gminami ościennymi jest bardzo ważna, szczególnie jeśli chodzi o komunikację publiczną, w tym węzły przesiadkowe i P&R, edukację i walkę ze smogiem”.

Dziękujemy ze wsparcie kandydatury Daniel Putkiewicz na burmistrza Piaseczna! Piaseczno i Warszawa – wspólna sprawa!

Daniel Putkiewicz rozmawiał z Rafałem Trzaskowskim o tym, co możemy wspólnie zrobić dla mieszkańców naszego rejonu. Główne kierunki współpracy to oczywiście transport zbiorowy i rozwiązania komunikacyjne.

„Dziś” – dopilnowanie budowy S7 i zielona fala na Puławskiej, poprawa jakości obsługi połączeń przez Koleje Mazowieckie.

„Jutro” – poszerzenie Puławskiej na odcinku od Energetycznej do Okulickiego, SKM do Piaseczna, w dalszej perspektywie także do Zalesia Górnego.

Mamy jeszcze wiele do zrobienia w bliskiej i dalekiej przyszłości, także w temacie wyjazdu z Józefosławia. Dzięki wsparciu potężnego sąsiada, stolicy kraju, wszelkie rozmowy i negocjacje z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad czy z Zarządem Dróg Wojewódzkich będą zdecydowanie łatwiejsze, co daje szanse na szybką i sprawną realizację zadań, jakie stoją przed naszymi samorządami.