Dziękujemy za udział w konferencji Rady Rodziców w CEM Piaseczno

Dziękujemy wszystkim przybyłym na konferencję „Prawa i obowiązki Rady Rodziców, jako Organu Szkoły”. Będziemy starać się zaangażować rodziców z pozostałych placówek – szczególnie, że zaczniemy w nowym roku pracować nad strategią oświaty i zależy nam na szerokich konsultacjach.

Konferencja Prawa i obowiązki Rad Rodziców jako Organu Szkoły

Mamy nadzieję, że przekazana wiedza teoretyczna oraz rozwiązania praktyczne, będą dla Państwa pomocne w budowaniu dobrych relacji z pozostałymi organami szkoły, skuteczniejszego działania na rzecz uczniów. Liczymy też, że będą Państwo swoim przykładem zarażać innych, do działania w rodzicielskich strukturach piaseczyńskiej oświaty.

Konferencja Prawa i obowiązki Rad Rodziców jako Organu Szkoły

Chcielibyśmy tym samym, rozpocząć prezentację wszystkich działań Rad Rodziców, które służą rozwojowi placówek oświatowych. Pokażmy przykłady jak powinna działać wzorowa Rada Rodziców.

Nadsyłajcie do nas swoje osiągnięcia, będziemy publikować je na naszej stronie oraz chwalić się nimi na piaseczyńskich grupach społecznościowych. Piszcie również z pytaniami oraz problemami, odpowiemy na wszystkie zagadnienia porozumieniepiaseczno@gmail.com