Konwencja Samorządowa Koalicji Obywatelskiej w Piasecznie

2 marca 2024 roku o godz. 11.30 odbędzie się Konwencja Samorządowa Koalicji Obywatelskiej w Piasecznie. Miejsce: Centrum Edukacyjno-Multimedialne przy ul. Jana Pawła II 55, Piaseczno.

Planowana jest relacja online z wydarzenia na mediach społecznościowych oraz na kanale YouTube Platformy Obywatelskiej. Zapewne będzie również transmisja z wydarzenia na TVN24.

Oglądaj na żywo lub do zobaczenia na miejscu. Bądźcie z nami ❤️

Konwencja Samorządowa Koalicji Obywatelskiej w Piasecznie
Konwencja Samorządowa Koalicji Obywatelskiej w Piasecznie 2024

#konwencjaKO #Piaseczno #KoalicjaObywatelska #Piaseczno #KonwencjaSamorządowa #ZmieniamyPiasecznoNaLepsze #WyborySamorządowe

W sobotę w Piasecznie Koalicja Obywatelska organizuje ogólnopolską konwencję samorządową z udziałem m.in. prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego, posłów i ministrów KO. Planowane są wystąpienia liderów lokalnej Koalicji Obywatelskiej. Celem KO jest podkreślenie wagi wyborów samorządowych, zachęcenie do udziału w wyborach i pokazanie naszych priorytetów w kampanii samorządowej. Podczas konwencji samorządowej będą prezentowane punkty programowe, które są wspólne dla samorządów. Zapraszam mieszkańców Piaseczna i okolic na Konwencję Samorządową Koalicji Obywatelskiej w Piasecznie.

Jeżeli ktoś z Was nie był na miejscu spotkania w CEM lub nie miał okazji obejrzeć transmisji na żywo, to zachęcam do obejrzenia nagrania Konwencji Samorządowej KO w Piasecznie, które znajduje się na kanale YouTube Platformy Obywatelskiej:

Wystąpienie Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno Daniela Putkiewicza podczas Konwencji Samorządowej Koalicji Obywatelskiej w Piasecznie:

Rafał Trzaskowski przedstawia kandydatów podczas Konwencji Samorządowej KO w Piasecznie:

Wybory samorządowe odbędą się w niedzielę, 7 kwietnia. Druga tura bezpośrednich wyborów wójtów, burmistrzów, prezydentów miast zaplanowana jest na 21 kwietnia.

7 kwietnia 2024 roku liczymy na Waszą frekwencję wyborczą i prosimy o głosy na przedstawicieli Koalicji Obywatelskiej. Do zobaczenia przy urnie wyborczej.