Deklaracja programowa Koalicji Obywatelskiej w Piasecznie w wyborach samorządowych 2024

Ostatnie 5 lat to kolejny okres intensywnego rozwoju gminy Piaseczno i pracy naszego ugrupowania – Koalicji Obywatelskiej – na rzecz mieszkańców. W tym czasie udało się zrealizować wiele potrzebnych inwestycji i inicjatyw społecznych, na które czekaliśmy od wielu lat. Był to jednak i okres pełen wyzwań, mających ogromny wpływ na funkcjonowanie gminy Piaseczno.

Pandemia Covid-19, wojna na Ukrainie, finanse gminy. W tych niesprzyjających okolicznościach robiliśmy wszystko, aby cały czas prowadzić wcześniej założone inwestycje i programy społeczne, a tym samym realizować nasze obietnice wyborcze.  Chcemy, aby nasze Piaseczno cały czas stawało się bezpieczniejsze, piękniejsze i bardziej przyjazne do życia.

Stając do wyborów w 2024 r. chcemy kontynuować naszą pracę. Przed nami na pewno kolejne wyzwania, ale wciąż mamy dużo entuzjazmu, ambicji i wytrwałości, aby Zmieniać Piaseczno na lepsze.

Każdy z nas jest inny, ma inne potrzeby i oczekiwania. Ale wszyscy chcielibyśmy mieszkać w ładnej i bezpiecznej okolicy, wychowywać i kształcić nasze dzieci, realizować własne pasje, mieć dobrą pracę oraz przynależeć do wspólnoty.

Takie Piaseczno jest naszym celem: przyjazne, zielone, wielopokoleniowe, wykształcone, kulturalne, sportowe, patrzące w przyszłość ale dbające o przeszłość.

Zmieniamy Piaseczno na lepsze - wybory samorządowe 2024
Zmieniamy Piaseczno na lepsze – deklaracja programowa wybory samorządowe

Najważniejsze obszary, w których prezentujemy nasze dotychczasowe działania i plany na przyszłość:
1. ŁAD PRZESTRZENNY
2. DROGI
3. TRANSPORT PUBLICZNY
4. BEZPIECZEŃSTWO
5. ZIELEŃ
6. KLIMAT I ŚRODOWISKO
7. EDUKACJA
8. ZDROWIE
9. SPORT
10. KULTURA I DZIEDZICTWO
11. AKTYWNOŚĆ SPOŁECZNA
12. SPRAWNA ADMINISTRACJA

Zachęcam wszystkich mieszkańców do zapoznania się z naszą deklaracją programową na wybory samorządowe 2024: deklaracja-2024.pdf

#Wybory2024 #DeklaracjaProgramowa #ProgramWyborczy #NaszProgram #ŁadPrzestrzenny #Drogi #TransportPubliczny #Bezpieczeństw #Zieleń #KlimatŚrodowisko #Edukacja #Zdrowie #Sport #KulturaDziedzictwo #AktywnośćSpołeczna #SprawnaAdministracja #Piaseczno #KoalicjaObywatelska #WyborySamorządowe #ZmieniamyPiasecznoNaLepsze

Platforma Obywatelska Piaseczno
www.fb.com/PlatformaObywatelskaPiaseczno

Zmieniamy Piaseczno - wybory samorządowe 2024
Zmieniamy Piaseczno – wybory samorządowe 2024